Oddíl Praha 4

Naše skupina je určena dětem ve věku 6-9 let. Schůzky probíhají v prostředí Krčského lesa v blízkosti stanice metra Roztyly.

Schůzky

Mapa BDB Praha 4 a 11Schůzky probíhají pravidelně jednou týdně, vždy ve

čtvrtek od 17:00 do 18:00

Scházíme se obvykle na rozcestí za hotelem Globus u dětského hřiště. Zde také děti po skončení schůzky předáváme.

http://www.mapy.cz/s/ebQk

 

 

 

 

Jak probíhá trénink?

 

Náplní našich schůzek jsou především sportovní hry - různé formy honiček, štafety, soutěže družstev, míčové hry, snažíme se nezanedbávat protažení celého těla před tréninkem. Velkou část našich aktivit směřujeme k běhu, vkládáme do cvičení prvky běžecké abecedy a v průběhu schůzky zpravidla přebíháme na různá místa v Krčském lese. Po spíše tréninkové části pak obvykle zakončujeme schůzku opět hrou.

                                   

V zimním období se nebojíme tmy a nepanuje-li extrémní počasí, zůstáváme s dětmi venku. Noční les se pak může proměnit v kouzelné místo, kde si malé světlušky v reflexních vestičkách mohou vyzkoušet přemoci své strachy ze tmy i z rozličných tvorů ukrývajících se v temném lese, a především nám nabízí nové možnosti vyžití.

Máte-li dítko v přiměřeném věku a naše činnost vás zaujala, neváhejte nás kontaktovat, nebo rovnou přijďte na některou z našich schůzek.

Aktuální informace o schůzkách s možností diskuze naleznete na Facebooku Báječné děti v běhu kde uveřejňujeme i případné změny oproti standardnímu programu.

                             

Vedoucí

Petra Suková

petra@bajecnezenyvbehu.cz     
tel: 736 715 656