O klubu

Jsme parta lidí, které spojuje kladný vztak k běhu, pozitivní přístup k životu. Dokážeme o běhu psát, povídat, meditovat, dlouze diskutovat, podnikáme běžecké výlety, vyrážíme na závody nejen běžecké, pořádáme vlastní akce a snažíme se i pomáhat potřebným. Radostně sdílíme své běžecké začátky, pokroky i úspěchy, chválíme se a vzájemně motivujeme. Běháme pomalu i rychle, v nížinách i v kopcích, v obuvi i bez bot, v lesích, po silnicích, s kočárky i se psy, krátké trasy i ultramaratony, po silnici i krosy, s hůlkami nebo indiánským během. Jsme parta báječných lidí, mužů i žen, otevřená všem podobného myšlení. Rozhodující jsou pro nás zážitky, čas a kilometry jsou veličiny druhořadé. Závody v našem pojetí získávají úplně nový rozměr, pořadatelé žasnou a prodlužují časové limity.

Naším heslem je “Když běžíš, tak krásníš“ a s naší radostí krásní vše kolem nás.

Naším cílem je rozběhat celou republiku, celou Evropu, celý svět. Bavíme se během i za běhu, běžíme životem a je nám báječně.
Navštivte i naší facebookovou skupinu a přesvědčte se o podpoře, kterou si vzájemně dokážeme poskytnout http://www.facebook.com/groups/134051033436970/

Klub vznikl v létě 2013, ustavující členská schůze se konala 31.8.2013.

fotka_o_klubu_1
fotka_o_klubu_2