Výhody členství

Zaplacením členského poplatku ve výši 333 Kč na kalendářní rok se stáváte součástí báječné běžecké party. Podpoříte tak činnost spolku, umožníte spolku pořádat vlastní sportovní akce a mít tak možnost pro vzájemné setkávání a podporu. Získáte také mnoho členských výhod a slev poskytovaných našimi partnery. Přihlášku do klubu můžeš vyplnit zde: Přihláška do klubu Báječné ženy v běhu

 


             

 

Seriál závodů Běhej lesy 2022 (Běhej lesmi, Sokolský běh republiky, Jizerská 50, SkiTour - sleva 20% na každý závod, kód získáte na e-mailu info@bajecnezenyvbehu.cz.


Největší rodinný běžecký seriál v České republice - ČEZ RUNTOUR, s 12letou tradicí, který se zaměřuje na rodiny s dětmi, hobíky, úplné začátečníky i ty, kteří si mysleli, že nikdy nebudou mít na to odběhnout závod, nabízí v roce 2023 osm závodů v krajských městech po celé České republice na pohodových distancích 3; 5 a 10 kilometrů, pro děti má rovněž dvě trasy s Rákosníčkem na 500 a 1000 metrů. Novinkou budou štafetové závody a motivační program pro všechny kategorie běžců. Přidejte se, registrace odstartovaly a členky spolku Báječných žen v běhu mají slevu 15 % na startovném. Zažijte na vlastní kůži, že s ČEZ RunTour je radost běžet! Pokud se chystáte registrovat na závody ze série ČEZ RunTour, napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz.


eleven_logo

 

Členové spolku mají 10 % slevu na celý nákup v e-shopu.
V objednávce je nutno zadat slevový kód, který získáte na info@bajecnezenyvbehu.cz


 

Sleva na startovném 200 Kč pro členy spolku na závodech pořádanými společností Event media s r.o. (Night run, Winter run) informace a kod získáte na e-mailu info@bajecnezenyvbehu.cz.

I bez členství ve spolku můžete využít kód na slevu 100 Kč, pokud uvedete jako klub Báječné ženy v běhu a heslo: EM2022.  


 

Sleva 20 % ze startovného na všechny běžecké akce pořádané Sportvisio (mj. seriál GR8 TRAILS, Hradecký půlmaraton/maraton  a další) pro členy spolku Báječné ženy v běhu (počet kódů omezen) a 10 % pro všechny ostatní členy FB skupiny (nejen členy spolku).

Při registraci zadejte kód: SPORTVISIO10BZB2022. V kolonce tým je podmínka uvést Báječné ženy v běhu.

Pro získání 20% slevy si napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz a bude vám zaslán kód na slevu.

Informace a registrace ke všem běžeckým závodům naleznete zde: https://sportvisio.cz/


Sleva 10% pro všechny členy FB skupiny (nejen členy spolku) na závody GLADIATOR RACE. 

Při registraci zadejte kód: SPORTVISIO10BZB2022. V kolonce tým je podmínka uvést Báječné ženy v běhu. Registrace je možná nejpozději do úterní půlnoci v tom týdnu, kdy se koná daný závod.

Informace a registrace ke všem závodům Gladiator Race naleznete zde: https://gladiatorrace.cz/

 

ronhill-hilly

Sleva 30 % z MOC (netýká se produktů, které jsou ve výprodeji) na běžecký textil a doplňky anglických značek RonHill a Hilly.

V případě zájmu kontaktujte pavel@babos-sports.cz


nessi

Sleva 15 % v e-shopu při nákupu do 2.499 Kč.

Sleva 20 % v e-shopu při nákupu nad 2.500 Kč.

Slevy mohou čerpat pouze členové spolku v e-shopu Nessisport.cz

Pro získání kódu si pište na e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz a bude vám zaslán kód na slevu.


Sanasport

Členové spolku Báječné ženy v běhu mohou nakupovat u SANASPORTu se slevou 30 % (netýká se produktů ve slevové akci) a všichni báječní ze skupiny Báječné ženy v běhu budou moci nakoupit se slevou 15 % a to v CZK i EUR - tedy se dá použít na českém i slovenském e-shopu a prodejnách. Stačí zadat kód bajecnezenyfb. Info o kódu pro členy je na vyžádání na emailu info@bajecnezenyvbehu.cz 

Slevu lze uplatnit pouze na zboží těchto značek: Adidas, Ahinsa Shoes, Alfa, Alpine Pro, Asics, Asics Tiger, Bergans, Bula, CEP, Columbia, Craft, Deuter, Devold, Didriksons, Inov-8, Jack Wolfskin, Joma, Kari Traa, Kilpi, La Sportiva, Leki, Mammut, Merrell, Mizuno, Moose, Nalgene, New Balance, NVii, Oakley, On Running, Onitsuka Tiger, Puma, RaidLight, Reebok, Salming, Salomon, Saucony, Skinners, Slazenger, Sorel, Superdry, Swix, Ulvang, Under Armour, Zajo. 


 

Trail Running Cup 2022 - sleva 100 Kč na každý závod, pořádaný společností SportGroup. Slevu získáte u registrace v místě závodu, po nahlášení týmu Báječné ženy v běhu a členského čísla.


Sleva 20% pro členy spolku Báječných žen v běhu (členem se rozumí ten, kdo má uhrazené členství na daný kalendářní rok) a  sleva 10% pro všechny, kdo jsou členy FCB skupiny Báječné ženy v běhu. Pro získání slevy 20% si pište na e-mail  info@bajecnezenyvbehu.cz a bude vám zaslán kód na slevu.


Všichni báječní ze skupiny mají slevu 20% a členové spolku mají 30 % slevu na celý nákup v e-shopu.

Napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz a bude vám zaslán kód na slevu. Sleva bude odečtena po vložení kódu v nákupním košíku.


 

SERIÁL 5 BĚŽECKÝCH ZÁVODŮ V TERÉNU. 

Proběhni se s námi po cestách a cestičkách, v lesích, mezi skalami a kolem vody. Nahlédneš do krás přírody, kterou máme často blíž, než bychom čekali. 5 nejhezčích koutů přírody kolem Prahy (do hodiny z centra). Vymazlené trasy (největší rozdíl oproti závodům, na které jste zvyklí). 99.9% lesní cesty, cestičky a pidicestičky (asfalt je pro auta, běžci patří do lesa).

DOPROVODNÝ program: dětské závody a hlídání, rozcvička s profíky, kvalitní jídlo, testování bot.

Tři délky trasy - 15/10/5 km, vybere si tak opravdu každý.

Pro členy spolku 20 % sleva. Napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz a bude vám zaslán kód na slevu.

 


 

TŘEBOŇSKÝ PŮL / MARATON, RYCHLÝ MARATON V PŘÍRODĚ. Minimální převýšení. 95% trasy vede lesem, mezi rybníky a loukami CHKO Třeboňsko. Hladký asfalt většinu trasy. Start a cíl na historickém náměstí Třeboně. 

Pro členy spolku 20 % sleva. Napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz a bude vám zaslán kód na slevu.


 

 

Sleva 30% pro členy spolku - sortiment vybírejte na prodejně nebo e-shopu, sleva bude uplatněna při zaslání konkrétní objednávky (odkaz na eshop)  včetně jména, adresy a tel.čísla na e-mail radoslava@bajecnezenyvbehu.cz 


Centrum zdravych zad

Pro všechny členy facebookové skupiny 10% sleva a pro členy se zaplaceným členstvím pak celých 20% sleva. Upozorňujeme, že tyto slevy platí pouze na služby, které poskytuje přímo Jana Trávníková čili masáže, pedikúra, manikúra a kosmetika. Kód pro 10% slevu je bzbfacebook, o kód na 20% slevu si členové pište na mail: info@bajecnezenyvbehu.cz .

Jak slevu uplatnit a kde?

Na webu Jana Trávníková - centrumzdravychzad.cz v sekci rezervace si najeďte v kalendáři přímo na Janu a její služby. Až si vyberete konkrétní den, službu a budete vyplňovat rezervační formulář, pak je důležité do poznámky uvést slevový kód. Slevu Vám z rezervované ceny Jana odečte na místě. Důležité info je, že sleva se vztahuje pouze na její služby, u nikoho jiného nebude akceptována.


Pro všechny členy facebookové skupiny 10% sleva a pro členy se zaplaceným členstvím pak celých 20% sleva. Upozorňujeme, že tyto slevy platí pouze na kurz SPS (spirální stabilizace páteře)  pod vedením Martina Trávníka, odkaz je zde: https://www.centrumzdravychzad.cz/kurzy/zakladni-kurz-sps-sm-system-spiralni-stabilizace-patere/?fbclid=IwAR1xH0cz1HP37Q3ZXi-SKCuOSZtMRLacMl8ATx36xyKTK3ZB5OOrQOKgxoI

Kód pro 10% slevu je bzbfacebook, o kód na 20% slevu si členové pište na mail: info@bajecnezenyvbehu.cz .

Jak slevu uplatnit a kde?

Na odkazu výše ve fázi rezervace kurzu SPS (musí to být kurz vedený pouze Martinem, u nikoho jiného slevu využít nelze) je nutné do poznámky uvést slevový kód. Slevu vám z rezervované ceny Martin odečte na místě.