Výhody členství

Zaplacením členského poplatku ve výši 333 Kč na kalendářní rok se stáváte součástí báječné běžecké party. Podpoříte tak činnost spolku, umožníte spolku pořádat vlastní sportovní akce a mít tak možnost pro vzájemné setkávání a podporu. Získáte také mnoho členských výhod a slev poskytovaných našimi partnery.


Přihlas se na RunTour s 15% slevou
Největší rodinný běžecký seriál v České republice - RUNTOUR, pro rodinky s dětmi, hobíky, pro úplné začátečníky i ty, kteří si mysleli, že nikdy nebudou mít na to odběhnout závod, nabízí v roce 2020 osm závodů v krajských městech po celé České republice na pohodových distancích 3; 5 a 10 kilometrů, pro děti má rovněž dvě trasy s Rákosníčkem na 500 a 1000 metrů. V letošní sezóně přichází s velikou novinkou - závodem v Karlových Varech! Přidejte se, registrace odstartovaly a členky spolku Báječných žen v běhu mají slevu 15 % na startovném. Zažijte na vlastní kůži, že RunTour je radost běžet. Pokud se chystáte registrovat na závody ze série RunTour, napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz. Do emailu uveďte:

 • vaše celé jméno
 • vaše číslo průkazky
 • města, kde chcete závodit

a bude vám zaslán kód na slevu.


eleven_logo

 

Členové spolku mají 10 % slevu na celý nákup v e-shopu.
V objednávce je nutno zadat slevový kód, který získáte na info@bajecnezenyvbehu.cz


Sleva na startovném 200 Kč pro členy spolku na závodech pořádanými společností Event media s r.o. ( Night run, Winter run)  informace a kod získáte na e-mailu info@bajecnezenyvbehu.cz. I bez členství ve spolku můžete využít kód na slevu 100 Kč, pokud uvedete jako klub Báječné ženy v běhu a heslo: BZVB.  


Sleva 30 % ze startovného na běžecké závody (Křížová desítka, Jarní půlmaraton, Hradecký koloběh, Půlmaraton Český ráj, Hradecký půlmaraton/maraton), 10 % na Gladiator Race závody (Winter Josefov, Hradec Králové, Lanškroun, Milovice, Šiklův mlýn, Holice, Pardubice, Český Ráj, Praha, Taxis). Sleva 10% platí pro všechny členy FB skupiny (nejen členy spolku) Při registraci zadejte kód: 10BAJENKY19.  V kolonce tým je podmínka uvést Báječné ženy v běhu a termín registrace je do úterý 22:00 před závodem.


ronhill-hilly

Sleva 30 % z MOC (netýká se produktů, které jsou ve výprodeji) na běžecký textil a doplňky anglických značek RonHill a Hilly.
V případě zájmu kontaktujte pavel@babos-sports.cz


nessi

Sleva 15 % v e-shopu Nessisport.cz při nákupu do 2.500 Kč.
Sleva 20 % v při nákupu ve vyšší hodnotě

Napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz a bude vám zaslán kód na slevu


behej

Členky sdružení mají předplatné na 8 čísel tištěného časopisu Behej.com za za luxusních 594 Kč a k tomu tištěnou termínovku. O slevový kód si pište na info@bajecnezenyvbehu.cz

Slevu 25 % máme i na tištěnou termínovku.


RUNGORUN závody mají členové s 20 % slevou - zatím Zkus maraton Kuks, bude následovat Zkus noční Kuks. Kód získáte na emailu info@bajecnezenyvbehu.cz


Sanasport

Členové spolku Báječné ženy v běhu mohou nakupovat u SANASPORTu se slevou 30 % (netýká se pochopitelně produktů ve slevové akci) a všichni báječní ze skupiny Báječné ženy v běhu budou moci nakoupit se slevou 15 % a to v CZK i EUR - tedy se dá použít na českém i slovenském e-shopu a prodejnách. Stačí zadat kód bajecnezenyfb. Info o kódu pro členy je na vyžádání na emailu info@bajecnezenyvbehu.cz


Mizuno Trail Running Cupu 2020 (dříve Kilpi) - sleva 100 Kč na každý závod, pořádaný společností SportGroup. Informace a kód získáte na e-mailu info@bajecnezenyvbehu.cz.

 


Sleva 20 % v e-shopu na produkty z této nabídky ROYAL BAY:

Sledujte novinky v oblasti kompresních podkolenek, návleků a dalších produktů na Facebooku ROYAL BAY Česko & Slovensko.
Napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz a bude vám zaslán kód na slevu. Sleva bude odečtena po vložení kódu v nákupním košíku.


Sleva 50 Kč ze základní ceny startovného, pro kód na slevu si pište na e-mail: info@bajecnezenyvbehu.cz.


Aby se Ti běhalo pohodlně a s dobrým pocitem, máme pro členy
spolku Báječné ženy v běhu připravenou slevu 10 % na všechny MOOQ
kousky. Máš-li zájem, napiš na info@bajecnezenyvbehu.cz a
dostaneš kód, který zadej u objednávky. Ať to běhá!


S plaveckým trenérem Bc. Petrem Ginzelem jsou pro členy spolku domluvené plavecké tréninky v bazénech Letňany a Šutka (u ostatních není prověřena možnost "cizího trenéra"). Stačí tedy Petrovi napsat/zavolat (603 578 518), domluvit termín a následně se prokázat průkazkou BŽB, která vám a vašim rodinným příslušníkům zajistí slevu 100 Kč na kurzovném, takže hodinová lekce pro členy pak vyjde na 200,-Kč (v případě Šutky se ještě připočítává platba za vstup trenéra) a můžete plavat


Všichni Báječní z klubu mají 10% slevu ...


Členové spolku můžou ve všech prodejnách Triexpertu celé ČR využít tyto báječné slevy:

 • Sleva 20% na neopreny a plavecké vybavení
 • Sleva 20% na servis kol
 • Sleva 20% na guru nastavení posedu na kole
 • Sleva 15% na kola a elektrokola, výživu
 • Sleva 15-20% na cyklistické oblečení a vybavení
 • Sleva 10% na elektroniku
 • Sleva 10% na zátěžové testy, plaveckou analýzu
 • Individuální slevy na běžecké tréninky a kempy

Pro kód na slevu pište na e-mail: info@bajecnezenyvbehu.cz