Výhody členství

Zaplacením členského poplatku ve výši 333 Kč na kalendářní rok se stáváte součástí báječné běžecké party!

  • Podpoříte tím činnost spolku, umožníte spolku pořádat vlastní sportovní akce a získáte tím možnost pro vzájemné setkávání se na různých sportovních akcích.
  • Získáte také mnoho členských výhod a slev poskytovaných našimi partnery.
  • Přihlášku do klubu můžete vyplnit zde: Přihláška do klubu Báječné ženy v běhu

 

PARTNEŘI PRO ROK 2023

 

 

Seriál závodů Běhej lesy 2023

Členové spolku mohou čerpat 20% slevu na startovné.

Sleva se vztahuje na závody Brdy, Karlštejn, Klínovec, Bílá, Jizerská (varianta 50 km má limitovaný počet slevových kódů), Boletice, Lednice. Nevztahuje se na Týmovku.

O kód si členové spolku pište na info@bajecnezenyvbehu.cz 

Registrace na webu https://behejlesy.cz


 

RUNTOUR

Největší rodinný běžecký seriál v České republice - ČEZ RUNTOUR, s 12letou tradicí, který se zaměřuje na rodiny s dětmi, hobíky, úplné začátečníky i ty, kteří si mysleli, že nikdy nebudou mít na to odběhnout závod, nabízí v roce 2023 osm závodů v krajských městech po celé České republice na pohodových distancích 3; 5 a 10 kilometrů, pro děti má rovněž dvě trasy s Rákosníčkem na 500 a 1000 metrů. Novinkou budou štafetové závody a motivační program pro všechny kategorie běžců. 

Registrace odstartovaly a členové spolku Báječných žen v běhu mají slevu 15% na startovném. Zažijte na vlastní kůži, že s ČEZ RunTour je radost běžet! 

Pokud se chystáte registrovat na závody ze série ČEZ RunTour, napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz

Registrace na webu https://www.run-tour.cz


 

WINTER-RUN a NN Nightrun

Sleva na startovném 200 Kč pro členy spolku na závodech pořádanými společností Event media s r.o. (Night run, Winter run a dalších běhů viz termínovka).

I bez členství ve spolku můžete využít kód na slevu 100 Kč, pokud uvedete jako klub Báječné ženy v běhu a heslo: EM2023

O kód si členové spolku pište na e-mail info@bajecnezenyvbehu.cz

Registrace na webech https://www.winter-run.cz a https://night-run.cz


 

SPORTVISIO 

Sleva 20 % ze startovného na všechny běžecké akce pořádané Sportvisio (mj. seriál GR8 TRAILS, Hradecký půlmaraton/maraton  a další) pro členy spolku Báječné ženy v běhu (počet kódů omezen) a 10 % pro všechny ostatní členy FB skupiny (nejen členy spolku).

Při registraci pro využití 10% slevy zadejte kód: SPORTVISIO10BZB2023. V kolonce tým je podmínka uvést Báječné ženy v běhu.

Pro získání 20% slevy si napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz a bude vám zaslán kód na slevu.

Registrace na webu: https://sportvisio.cz/


 

GLADIATORRACE

Sleva 10% pro všechny členy FB skupiny (nejen členy spolku) na závody GLADIATOR RACE. 

Při registraci zadejte kód: SPORTVISIO10BZB2022. V kolonce tým je podmínka uvést Báječné ženy v běhu. Registrace je možná nejpozději do úterní půlnoci v tom týdnu, kdy se koná daný závod.

Registrace na webu: https://gladiatorrace.cz/


NESSISPORTSWEAR

Sleva 15 % v e-shopu při nákupu do 2.499 Kč.

Sleva 20 % v e-shopu při nákupu nad 2.500 Kč.

Slevy mohou čerpat pouze členové spolku v e-shopu Nessisport.cz.

Pro získání kódu si pište na e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz

Nakupuj na webu: https://www.nessisport.cz


SANASPORT

Členové spolku mohou čerpat slevu ve výši 13% z aktuálních e-shopových cen (minimální hodnota objednávky je 500,- Kč), o kód si pište na info@bajecnezenyvbehu.cz

Členové facebookové skupiny mohou čerpat slevu ve výši 10% z aktuálních e-shopových cen (minimální hodnota objednávky je 500,- Kč), kód pro slevu je BajecneZenyVBehu10

Slevy lze čerpat na českém i slovenském e-shopu nebo v kamenných prodejnách po předložení klubové průkazky a příslušného slevového kódu. 

Nakupovat můžete na e-shopu https://www.sanasport.cz/ nebo https://www.sanasport.sk/

 


 

 

TRAIL RUNNING CUP 

Sleva pro členy spolku 100 Kč na každý závod, pořádaný společností SportGroup.

Slevu získáte u registrace v místě závodu, po nahlášení týmu Báječné ženy v běhu a členského čísla.

Registrace na webu: https://www.trailrunningcup.cz 


Jsme moderní rodinný statek s dlouholetou tradicí v zemědělství a spokojenými zvířaty, o které se nepřetržitě a s láskou staráme. Tradiční postupy propojujeme s nejnovějšími technologiemi, vše děláme na 100 % a hlavně srdcem. V současné době nabízíme vyzrálé, hovězí maso a čerstvé mléko z automatu, které si můžete načepovat přímo na statku po celý den. Statek je otevřený veřejnosti, při jeho návštěvě můžete vidět krávy ve stáji, robotické dojení, robotické přihrnování, absolutní novinku u nás i na trhu - robotické vysávání kejdy, oblíbená automatická drbadla, kočku Micinu a samozřejmě favority všech - telátka v teletníku. Když budete mít štěstí a budou mít mazlivou, nechají se i podrbat za uchem.:-)

Sleva 5% do e-shopu na odběr masa pro členy facebookové skupiny, slevový kód zenyvbehu5. 

Sleva 10% do e-shopu na odběr masa pro členy spolku. Slevový kód na vyžádání na mailu info@bajecnezenyvbehu.cz 

Pokud budete objednávku provádět z mobilu, je možné, že se kolonka pro slevu nezobrazí. Zadejte v tomto případě kód přímo do poznámky v objednávce.

Odkaz na e-shop https://www.statekpatakovi.cz/internetovy-obchod/


SUNNY SMILE 

​​Sleva 20% pro členy spolku Báječných žen v běhu. 

Sleva 10% pro všechny, kdo jsou členy FCB skupiny Báječné ženy v běhu (zmiňte prosím při objednávce).

Pro získání slevy 20% si pište na e-mail  info@bajecnezenyvbehu.cz

Veškeré info na webu: https://www.nastrelovani-doma.cz


Všichni báječní ze skupiny mají slevu 20% a členové spolku mají 30 % slevu na celý nákup v e-shopu.

Napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz a bude vám zaslán kód na slevu. Sleva bude odečtena po vložení kódu v nákupním košíku.

Nakupujte na webu: https://www.penco.cz


 

 

INOV 8 Krosový pohár

SERIÁL 5 BĚŽECKÝCH ZÁVODŮ V TERÉNU.

Proběhni se s námi po cestách a cestičkách, v lesích, mezi skalami a kolem vody. Nahlédneš do krás přírody, kterou máme často blíž, než bychom čekali. 5 nejhezčích koutů přírody kolem Prahy (do hodiny z centra). Vymazlené trasy (největší rozdíl oproti závodům, na které jste zvyklí). 99.9% lesní cesty, cestičky a pidicestičky (asfalt je pro auta, běžci patří do lesa)

DOPROVODNÝ program: dětské závody a hlídání, rozcvička s profíky, kvalitní jídlo, testování bot. Tři délky trasy - 15/10/5 km, vybere si tak opravdu každý.

Pro členy spolku 20 % sleva ze startovného.

Napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz a bude vám zaslán kód na slevu.

Registrace na webu: https://krosovypohar.cz


 

 

TŘEBOŇSKÝ PŮL / MARATON

 RYCHLÝ MARATON V PŘÍRODĚ. Minimální převýšení. 95% trasy vede lesem, mezi rybníky a loukami CHKO Třeboňsko. Hladký asfalt většinu trasy. Start a cíl na historickém náměstí Třeboně. 

Pro členy spolku 20 % sleva ze startovného.

Napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz a bude vám zaslán kód na slevu.

Registrace na webu: https://naturemarathon.cz/propozice-a-program/


 

TOP4RUNNING 

Sleva 30% pro členy spolku.

Sortiment vybírejte na prodejně nebo e-shopu, sleva bude uplatněna při zaslání konkrétní objednávky (odkaz na eshop). Do objednávky je prosím třeba uvést: název zboží (odkaz na produkt), počet kusů a velikost, jméno a příjmení, doručovací adresa, email a telefon.  Toto vše prosím pošlete na email radoslava@bajecnezenyvbehu.cz 

Odkaz na e-shop: https://top4running.cz


 

Pro všechny členy facebookové skupiny 10% sleva a pro členy se zaplaceným členstvím pak celých 20% sleva. Upozorňujeme, že tyto slevy platí pouze na služby, které poskytuje přímo Jana Trávníková čili masáže, pedikúra, manikúra a kosmetika. Kód pro 10% slevu je bzbfacebook, o kód na 20% slevu si členové pište na mail: info@bajecnezenyvbehu.cz .

Jak slevu uplatnit a kde?

Na webu Jana Trávníková - centrumzdravychzad.cz v sekci rezervace si najeďte v kalendáři přímo na Janu a její služby. Až si vyberete konkrétní den, službu a budete vyplňovat rezervační formulář, pak je důležité do poznámky uvést slevový kód. Slevu Vám z rezervované ceny Jana odečte na místě. Důležité info je, že sleva se vztahuje pouze na její služby, u nikoho jiného nebude akceptována.


Pro všechny členy facebookové skupiny 10% sleva a pro členy se zaplaceným členstvím pak celých 20% sleva. Upozorňujeme, že tyto slevy platí pouze na kurz SPS (spirální stabilizace páteře)  pod vedením Martina Trávníka, odkaz je zde: https://www.centrumzdravychzad.cz/kurzy/zakladni-kurz-sps-sm-system-spiralni-stabilizace-patere/?fbclid=IwAR1xH0cz1HP37Q3ZXi-SKCuOSZtMRLacMl8ATx36xyKTK3ZB5OOrQOKgxoI

Kód pro 10% slevu je bzbfacebook, o kód na 20% slevu si členové pište na mail: info@bajecnezenyvbehu.cz .

Jak slevu uplatnit a kde?

Na odkazu výše ve fázi rezervace kurzu SPS (musí to být kurz vedený pouze Martinem, u nikoho jiného slevu využít nelze) je nutné do poznámky uvést slevový kód. Slevu vám z rezervované ceny Martin odečte na místě.