Báječné děti v běhu

BDB_logoDnešní děti tráví většinu svého dětství v uzavřených prostorách. Ve školce, ve škole, v pondělí po ní chodí na flétnu, ve středu na aerobik, ve čtvrtek na judo, v pátek na angličtinu. Snažíme se jim dopřát jen to nejlepší,  ale zbyde jim vlastně někdy čas na obyčejné „být dítětem“? Učit se hrou? Hodit doma školní tašku do kouta a vyběhnout ven? Dýchat obyčejný vzduch, hrát na honěnou, na slepou bábu?

Klub Báječné děti v běhu poskytuje dětem, které do něj chodí, možnost strávit hodinu v přírodě. Hrajeme si, skáčeme, běháme. Učíme se znát přírodu tak, že v ní jsme přítomni. Naším mottem je: „Není špatného počasí, jen špatného oblečení“, chceme, aby děti naplno prožívaly nejen slunce, ale i déšť, vítr a sníh. Těšíme se z každého dětského úsměvu. Chceme, aby naše děti byly dětmi, jak nejdéle to půjde. Na vyhýbání se kalužím budou mít dost času jako dospěláci.

Pokud chcete svým dětem dopřát radost z obyčejného, přirozeného pohybu, můžete je přivést na některou z našich schůzek. V současné době báječné děti pobíhají v Krčském lese v blízkosti stanice Roztyly  (sraz na dětském hřišti u hotelu Globus). Schůzky trvají zpravidla hodinu a na jejich konci vám děti vrátíme unavenější, ale snad i radostné a bohatější. A to přece po všech stránkách stojí za to!

Těšíme se na viděnou.

 

pirati03
pirati_05
BDB_06
05

 

BDB_03
BDB_02
BDB_01