NN NIGHT RUN se rozjede v sobotu 9.4. v Ostravě!

Noční doba letních a podzimních měsíců již tradičně patří seriálu NN NIGHT RUN a v roce 2022 tomu nebude jinak. Města, kam běžci od dubna do listopadu zavítají, budou stejná jako loni, začíná se v Ostravě a končí v Olomouci.

„NN Night Run je jedinečný svou dobrodružnou a trochu tajemnou noční atmosférou. Proto jsme se rozhodli dát i letos tisícům lidí možnost proběhnout si s rodinou nebo přáteli česká města v závodě, ve kterém jde o víc než jen o vítězství,“ říká Tomáš Pavel ředitel závodů. Běhat se bude i v dalších městech, kam často velké závody míří, jako jsou České Budějovice nebo Brno. Obvykle jde o města, která stojí za to navštívit i s rodinou a udělat si hezký víkend. Tomu napomůže i účast v nezávodním NUTREND Family Runu. Málokomu by se ostatně chtělo po závodě v noci cestovat domů.

Ti, kteří by nejradši závodili sedm dní v týdnu, nemusí kvůli startu na NN NIGHT RUN rušit jiné závodní plány. Není žádnou výjimkou, že si někteří borci dají noční běh po jiném sobotním nebo naopak před nedělním závodem. A když už nemají žádný další start během víkendu, mohou si zaběhnout pětku a poté i desítku v rámci NN NIGHT RUN. Závody na pět kilometrů mají už roky charitativní podtext. Startující běží proti rakovině prsu, další informace jim mohou ve svém stanu poskytnout Bellisky, tedy mladé ženy s rakovinou prsu.

První z akcí se běží již tuto sobotu 9.4.2022 v Ostravě. 

NN NIGHT RUN A BĚH PROTI RAKOVINĚ PRSU
9.4. Ostrava
16.4. Liberec
23.4. Hradec Králové
14.5. Brno
13.8. Most
10.9. Praha
1.10. České Budějovice

Registrovat se na některý ze závodů můžeš na odkazu níže:

www.night-run.cz