Báječný mejdánek 2019

Již počtvrté se letos Báječné ženy v běhu rozhodly přivítat jaro tancem, volba padla tentokrát, obdobně jako v posledních dvou letech, na osvědčený hotel Nad Královnou v Praze na Zbraslavi, jen kapelu Flexible vystřídal DJ Maťus, známý jako „Hej, kámo“. Zájem o akci byl letos podobný jako v minulých letech. Po počátečním váhání se sál naplnil báječnými ženami i muži, jejich partnery a partnerkami, v některých případech i dětmi. Dětské práce se u nás neštítíme, takže Tomáš Kala prodával lístky do tomboly, v čemž je opravdu dobrý. Kromě tanečních kreací sloužil „mejdánek“, jak jsme letos akci nazvali, také k plánování sezóny, vlastních závodů, letního soustředění, zhodnocení loňské sezóny i pofoukání běžeckých bolístek z poslední doby.
Jako obvykle, zlatým hřebem byla tombola, ve které nesměly chybět bezplatné registrace na závody od našich partnerských běžeckých seriálů – SPORTVISIO, BĚHEJ LESY, MIZUNO TRAIL RUNNING CUP, ale i například na náš Báječný letní kros nebo zlatý hřeb sezóny, VINAŘSKÝ MARATON ve Velkých Bílovicích. Velký ohlas vzbudil také pytel brambor, běžecké doplňky firmy KILPI, nebo sada pro volnočasové aktivity od firmy POPINO. Jen krátký výčet.
Když vezmeme v úvahu tradičně dobrou kuchyni hotelu a ochotnou obsluhu restaurace, nedá se než zapsat do kalendáře první březnovou sobotu roku 2020 (pro lepšího pamatováka – po Kbelské desítce), kdy se jistě všichni zase sejdeme na „našem plese“.
Báječné ženy