Brtstřesirohli

BrtStřeSirOhli-logo

   Brtstřesirohli

Kapitán týmu: Lenka Střelbová
Členové: Mirka Brtníčková
Ewa Ohlídalová
Hanka Sirová
Přání týmu: Krásný letní piknik v krásné přírodě s full servisem

Představení týmu

BrtStřeSirOhli-logo_pred
Mirka Brtníčková (by Ewa)
Mirku jsem poznala díky akci „Silvestrovský běh“ na BŽB. Přifrčela na kole na fotbalový stadion v Šumperku. Hned jsem ji poznala. Byla úsměv od ucha k uchu, rozevláté kudrnaté blond vlasy a hned mi padla do oka. Prokecaly jsme asi hodinu u šampaňského a snad by jsme ani neskončily. Přesto, že Mirku znám jen velmi krátce, je pro mě moc milým človíčkem, který umí naslouchat a umí bezelstně druhému pomoci pokud to bude v jejích silách. Je plná elánu a chuti nejen do sportu ale celkově do života. Je to báječná žena, se kterou se budu ráda setkávat a to ne jen na běžeckých akcích. Je člověk houževnatý a pracovitý. Jsem ráda, že krom dalších dvou pro mne báječných je Mirka s námi v týmu. A co hlavně chceme ? Užít si to !!!

Ewa Ohlídalová (by Lenka)
Krásná blondýna...a navíc inteligentní, milá, vtipná. Nepravděpodobná kombinace? Jo, nemůže mít každý v družstvu takovouto vzácnou perlu.
A jak ji jinak popsat? Z rychlého setkání při kávě a dezertu na Václaváku: stylová, přátelská. Ze setkání na spinningu: pěkně jí to holce šlape! Z následného setkání v hospodě: upovídaná, "majitelka" dvou dětí, manžela, morčat, žena všestranná a báječně stíhající vše, co je třeba.
Pokud má seriál pošťouchnout lidi k bližšímu poznávání se, tak tady je to na dobré půdě, Ewču velmi ráda blíž poznám, cítím, že je to (stejně jako zbytek týmu) má krevní skupina.

Hanka Sirová (by Mirka)
Hanka Bacardi, Hani, Hanička, Haňulka aj. Milé oslovení od srdce nejen Bájenkami 🙂
Neměla jsem ještě možnost osobního setkání, ale Hanka na mě přes FB působí jako ohromný živel. Srší energií, je jí všude plno a hlavně je to pro mě Báječná a pohodová ženská.
Vidím v ní skvělého partnera pro kdejakou srandu, ale taky partnera, který v momentě nouze podrží člověka nad vodou. Stačí jen pár jejích pár vět ve stylu: dnes jsem šla do práce a potkám pána. On říká….….
Na tyhle zápisky se vždycky těším, kolikrát už mi spravily den. A myslím, že nejen mě. Umí prostě dobře "písmenkovat".
Veselá písmenka využívá i na svém blogu a je tedy CO číst. Obdiv si zaslouží její odvaha pouštět se do věcí nepoznaných, ale i těch, které už zažila. Např. naučit se kraula a strčit hlavu do smradlavé vody v rybníce pro triatlon 🙂
Dá to? Budu fandit !!
Kromě kvalitní čokoládky, Coly a Bacardi, co má ráda, se ještě prý zamilovala (?) do TRX, Crasch a běhu…..
Pro mě je velkou ctí být právě s Hankou, Lenkou a Ewou v týmu a běhat nejen pro radost, ale taky vítězství !!
A to naše přání si pak pořádně užijeme 🙂

Lenka Střelbová (by Hanka)
Férová holka, srdcař, dříč, skvělý organizátor. Přímý člověk. Sice to někdy až zabolí, neb ona pravdu neobaluje do pozlátka, ale naservíruje Vám ji přímo, což způsobí Vaši následnou reakci a to je to, proč to dělá. Nechce Vás drtit, chce Vás probudit. A tohle dokáže jen málokdo.
Mamka dvou krásných neposedů. Dcera a vnučka, která ctí a miluje své předky. Sluníčko, které Vám zpestří ráno nečekanou esemeskou. Opravdová kamarádka, která Vás vyposlechne kdykoliv potřebujete (pokud nespí nebo nesexuje). A co mi na ní vadí? Přemýšlím, přemýšlím…asi jen to, že nemá ráda bezdomovce a že nejí k snídani vejce.

Články týmu

[srp post_limit='5' category_include=45 widget_title_hide='yes' post_content_length='40' post_content_length_mode='words' date_format='j. n. Y' noposts_text='']