Tra-la-lááá

   Tra-la-lááá

Kapitán týmu: Eva Marková
Členové: Eliška Vodvárková
Jolana Václavková
Karolína Jeníková
Přání týmu: Napsat a vydat oslavný článek alespoň na dvě strany o týmech Tra-la-lííí a Tra-la-lááá do nějakého běžeckého časopisu (např. Běhej, Run, Běžecká škola M. Škorpila atd.) včetně doložené fotodokumentace.

Představení týmu

Čtyři skřítci jdou lesem,
trávou mechem vřesem.
Lesem plným hub,
křovím plným much.
Krajem sladkých potravin,
s úsměvem si zpívaj rým…
Tra-la-lííí, Tra-la-lááá

Jsme skupina skřítků nadšených pro sport, běh a každou zábavu. Na světě je nás poskrovnu, a tak i když jsme jedna velká skupina, dle pravidel jsme se rozdělili spravedlivě do dvou :o). Všichni jsme jedna parta, ale s půlkou se zatím osobně neznáme a těšíme se, až se poznáme.

Eva
Skřítek programátorského typu s chovatelskými ambicemi ušlechtilých zvířat. Skromný a silný jedinec žijící v rodinném kruhu a krotitel pubertálních dítek. Jeho parketou jsou jakékoliv dlouhé tratě, maratony počínaje. Svými plány ještě jistě překvapí!

Eliška
Skřítek univerzálního typu, zakladatel významného rodu lehce šílených i létajících skřítků. Profesionální krotitel nezvladatelných živlů s nevyčerpatelným zdrojem energie a dobré nálady. Na trati se stává závodníkem s velkými ambicemi a ještě větším odhodláním. Tréninky zásadně praktikuje.

Jolča
Veselý skřítek vytrvalostního typu. Klíčové rysy lze jednoduše poznat podle pronikavého a veselého smíchu, znalostí filmových a jiných hlášek, velmi milé a skromné povahy. Parťák na dlouhou trať s vytříbeným hudebním vkusem. Na start nastupuje s rozvahou a jistou představou o rozložení sil.

Karolína
Sluníčkový skřítek trenérského a vedoucího typu. Rozpoznávací znaky jsou velmi vlídná až mateřská povaha okrášlená přátelským úsměvem. Silný jedinec jak na duchu, tak na srdci s vrozenými závodními sklony. Umí dobře poradit při přípravě na závod, udělené pochvaly před nastoupenou jednotkou jsou vysoce ceněny. Dokáže úžasně rozptýlit trudomyslnost při úbytku sil báječným štěbetáním. A hlavně – háčkuje skvělé bamboolky a kopce se zásadně neběhají, ale chvátají!

Články týmu

[srp post_limit='5' category_include=52 widget_title_hide='yes' post_content_length='40' post_content_length_mode='words' date_format='j. n. Y' noposts_text='']