Tra-la-lííí

   Tra-la-lííí

Kapitán týmu: Jana Opatrná
Členové: Magdaléna Krotilová
Jana Vodvárková (Janík)
Lucie Pavlíková
Přání týmu: Napsat a vydat oslavný článek alespoň na dvě strany o týmech Tra-la-lííí a Tra-la-lááá do nějakého běžeckého časopisu (např. Běhej, Run, Běžecká škola M. Škorpila atd.) včetně doložené fotodokumentace.

Představení týmu

Čtyři skřítci jdou lesem,
trávou mechem vřesem.
Lesem plným hub,
křovím plným much.
Krajem sladkých potravin,
s úsměvem si zpívaj rým…
Tra-la-lííí, Tra-la-lááá

Jsme skupina skřítků nadšených pro sport, běh a každou zábavu. Na světě je nás poskrovnu, a tak i když jsme jedna velká skupina, dle pravidel jsme se rozdělili spravedlivě do dvou :o). Všichni jsme jedna parta, ale s půlkou se zatím osobně neznáme a těšíme se, až se poznáme.

Jana
Praštěný skřítek zážitkového až požitkářského typu. Vyznačuje se lehce přitroublým úsměvem a radostí z prožitého, i když je to třeba první místo od konce. Mírný všudybýlek a znalec chmelových ionťáků a expert na občerstvovny. Se sklony k obyčejnému šílenství s dobrým orientačním smyslem a řidičskými dovednostmi. Uplatní se i jako součást podpůrného týmu.

Janík
Skřítek poletující krajinou tažen psím trojspřežím, kterého nezastaví žádný nečas ani čas. Kamarád všeho malého i velkého zvířectva nejen v ordinačních hodinách. Vtipný, akční a svérázný to tvor, do tréninků se pouští zásadně teoreticky. Občas štěká, ale nekouše.

Lucka
Lehce šílený skřítek vytrvalostního typu, který považuje každou překážku za výzvu. V kombinaci s mimořádnými organizačními a přesvědčovacími schopnostmi dokáže svým nadšením nakazit nejen skřítky, ale i ostatní okolí, takže jako šílení si pak připadají všichni.

Magda
Usměvavý skřítek sportovního typu. Klíčovými rysy jsou radost ze života a běhu, obrovská píle a plné nasazení. Široký a milý úsměv, jiskra v oku a po startu mizející záda v oblaku prachu jsou charakteristické znaky.

Články týmu

[srp post_limit='5' category_include=51 widget_title_hide='yes' post_content_length='40' post_content_length_mode='words' date_format='j. n. Y' noposts_text='']