8. Báječný Modroběh 2021

BEZKONTAKTNÍ MODROBĚH V KUNRATICKÉM LESE 

Jako každý rok připravily Báječné ženy v běhu pro děti cca 2,5km dlouhou trať. Je určená jak pro starší děti, které se po ní mohou vydat samy, tak pro mladší v doprovodu rodičů.

Letos trať není značena fáborky, ale je vyznačená v mapě. Na trati je 10 kontrolních stanovišť, kde děti splní úkol a získají část tajenky k nalezení POKLADU.

Startovné je dobrovolné. Můžete poslat 30 Kč jako obvykle nebo jakoukoli jinou částku. Veškerý výtěžek bude věnován o.p.s. Zajíček na koni, která pečuje mimo jiné o děti s poruchou autistického spektra a jejich rodiny. Transparentní číslo účtu spolku Báječné ženy v běhu z.s. 2000453885/2010 .

Pro absolvování trati je potřeba si níže stáhnout a vytisknout KARTU ZÁVODNÍKA a nezapomenout si vzít s sebou TUŽKU pro zapisování tajenky k nalezení pokladu :-). Komu by se mapa v kartě závodníka zdála malá, je možné si ji stáhnout níže i samostatně. Start trati je u Velkého altánu v Kunratickém lese.

Budeme rádi, když se s námi o své zážitky z trati podělíte i formou sdílení fotografie svých dětí na naší facebookové skupině Báječné ženy v běhu. Můžete rovněž přidat hashtag #bezkontaktnímodroběh.

 

Karta závodníka ke stažení ZDE.

Mapa ke stažení ZDE.

 

ONLINE MODROBĚH NA JAKÉMKOLIV MÍSTĚ PLANETY ZEMĚ

Vytvořili jsme pro Vás online událost probíhající celý duben. Veškeré informace naleznete na facebooku Báječných žen v běhu v sekci události.