AKCE ENERVIT

Vážení sportovní přátelé,

u příležitosti blížícího se významného Dne vytrvalosti (12. 9.) přicházíme již dnes s limitovanou edicí nových příchutí u produktů Enervitene Sport Competition a Enervitene Sport Concentrate a s novými bezlepkovými tyčinkami v našem portfoliu.

Limitovaná edice ke Dni vytrvalosti (12. 9.)

Produkt Příchuť MOC vč. DPH Přínos produktu Charakteristika produktu Doporučené časování Výhodnější nabídka
Enervitene Sport Competition
(60 ml) + kofein
višeň 116 Blesková energie v koňské dávce pro maximální využití vašeho potenciálu Energetický koncentrát pro velmi rychlé a intenzivní „nakopnutí“ díky speciální kombinaci sacharidů, efekt je umocněn o povzbuzující kofein.
BĚHEM výkonu
před náročnou částí, před finišem, nebo v případě akutní únavy
 4x Enervitene Sport Gel One Hand (2x 12,5 ml) 
+ zdarma 1x Enervitene Sport Competition (višeň, 60 ml)
Enervitene Sport Concentrate
(60 ml)
zelený čaj 94 Velká dávka rychlé energie Energetický koncentrát pro účinné povzbuzení díky kombinaci rychlých sacharidů.
BĚHEM výkonu
před náročnou částí, před finišem, nebo v případě akutní únavy
 4x Enervitene Sport Gel One Hand (2x 12,5 ml) 
+ zdarma 1x Enervitene Sport Concentrate (zelený čaj, 60 ml)
*Na výhodnější nabídku se vztahuje sleva, kterou máte sjednanou v rámci naší spolupráce. Příchuti, u produktu Enervitene Sport Gel One Hand (2x 12,5 ml), jsou možné libovolně kombinovat (cola nebo citrus + kofein). Nabídka je časově omezena do pondělí 31. 7. 2017 (včetně).

 

Novinky v bezlepkových tyčinkách 2017

produkt Příchuť MOC vč. DPH Přínos produktu Charakteristika produktu Doporučené časování
ENERVIT Power Time Quinoa e Frutta
(tyčinka 30 g), bez lepku
quinoa + ovoce 39 Bezlepková tyčinka, uspokojí vaši chuť a zažehná hlad Optimální energetická vzpruha pro ty, kdo vykonává aktivní životní styl, a to zejména outdoor sportovce včetně milovníků hor a zimních sportů. Kdykoliv BĚHEM dne


ENERVIT Power Sport Protein Bar 27%
(tyčinka 45 g), bez lepku
arašídy + karamel 55 Bezlepková tyčinka s obsahem komplexu živin, díky které máte energii vždy po ruce. Lahodná dvouvrstvá tyčinka s obsahem bílkovin PO výkonu nebo svačina BĚHEM dne

Den vytrvalosti

Není pro vytrvalce významnějšího dne v její historii než 12. září, kdy se před 2507 lety rozeběhl řecký voják Feidippidés do Athén, aby předal zprávu o vítězství v bitvě u Marathonu. Svým činem, který ho stál život, založil kult maratonské tratě a dnes je motivací ke sportování pro mnoho vytrvalců. A to je naše další novinka letošního roku - jakožto specialista na výživu pro vytrvalce pokládáme základní kámen uctívání památky tohoto významného Dne vytrvalosti.