Báječné ženy v běhu spolupracují s RunTour

RunTourChcete si zaběhat zábavné závody a přitom ušetřit? Díky spolupráci s běžeckým seriálem RunTour mají všechny naše členky a členové 20% slevu na startovném závodů RunTour a rovněž zdarma 7. závod seriálu. Pokud chcete těchto výhod využít, kontaktujte nás na adrese info@bajecnezenyvbehu.cz. Abyste měli 7. závod zdarma, musíte se přihlásit na šest dalších, následně stačí na tomto emailu zažádat o speciální kód se 100% slevou.

Dále se budeme aktivně podílet na chodu seriálu, v zázemí každého závodu budeme mít svůj stan, pro který můžeme připravovat atraktivní program, soutěže, výzvy, sázky, hry, zkrátka cokoliv. Budeme rádi za každý váš nápad, pojďte s námi vytvářet tvář bájenek na RunTour.

A aby toho nebylo málo, na webu RunTour poběží po celý rok rubrika s běžeckými radami a zkušenostmi. Ne, nebojte, nepůjde o žádnou profesionální poradnu, ale o báječné články s našimi vlastními běžeckými zkušenostmi. Jednotlivá témata jsou jen a jen na nás, takže opět budeme rádi za každý Váš podnět, nápad, zkušenost, příběh. Už se těšíme, co báječného vymyslíme.

Nezapomeňte nám psát na info@bajecnezenyvbehu.cz. RunTour je tu pro nás, tak toho pojďme využít.