GLADIATOR RACE 2018 – V. ROČNÍK

Již pět let válčíte s námi!

Závody Gladiator Race se po celé České republice konají už od roku 2014, a vybudovaly si tak v komunitě překážkových závodníků (OCR) pevnou pozici. V sezóně 2017 se stalo novodobými Gladiatory celkem 11374 závodníků.

Rok 2017 byl tento největší seriál  překážkových běhů u nás hodně vidět a organizátoři májí ambice závod ještě posunout.

 

Pro nadcházející sezónu 2018 pro Vás připravili šest osvědčených lokalit :

9.-10.2.Winter Gladiator Race pevnost Josefov

NOVINKA - historicky první WINTER NIGHT GLADIATOR RACE

- zimní závod v unikátní atmosféře pevnostního města Josefov

 

4.-6.5. Gladiator Tankodrom Milovice

- místo, kde se blátem a vodou proderou jen tanky…a vy!

 

15.-17.6. Gladiator Motokros Holice

- jízda na plný plyn na legendární motokrosové trati a ještě legendárnějším bahnem

 

19.-21.10.Gladiator Park Číhadla Praha

- procházka parkem tak trochu jinak..

 

23.-24.11. Gladiator Dostihy Pardubice

- trať legendární Velké Pardubické, a koněm jste vy!

 

Délky jednotlivých tratí dle lokality oscilují mezi 5 a 10 km, počet překážek se pohybuje mezi 20 a 35. "V nové sezóně pro Vás připravujeme zcela nové trati ve známých lokalitách, takže i ti, kteří s námi běhají pravidelně, najdou nové výzvy. Setkáte se i s novými překážkami, z nichž některé budou v ČR k vidění vůbec poprvé. V lokalitě Josefov jsme přidali NIGHT WINTER a v září i nedělní závod, abychom vyhověli komentářům těch, kteří letos museli trávit sobotu v práci a o tuto nejoblíbenější lokalitu tak přišli. Novinkou, která potěší malé závodníky je KIDS TRIUMPHALIS - tedy seriál pěti závodů za jejichž zdolání čeká na malé borce speciální medaile. To samé platí i pro moilovníky běhu s  čelovkou - NIGHT seriál má také speciální medaile pro absoloventy všech vybraných závodů.

Po vyhodnocení komentářů od závodníků jsme upravili i dětské závody – nově budou rozděleny do dvou kategorií, Kids I 1km a 7 překážek, a pro starší děti Kids II 2 km a 12 překážek.

V zázemí arén se pak setkáte s vylepšeným servisem a doprovodnými programy, kromě tradičního cateringu a Gladiator merchandisingu nebudou chybět masáže, doprovodné stánky našich partnerů např. Inov8 a mnohé další" říká ředitel závodu Pavel Cibulka.

"Těšíme se na vás novodobé Gladiatory ve všech našich lokalitách!" Vzkazuje tým Gladiator Race.