GLADIATOR RACE přidává další závod typu RUN a zve do Milovic na závod počítaný do GR TRIUMPHALIS

Po obrovském úspěchu závodu typu RUN v HK na Stříbrném rybníce, kdy na závodníky byla přichystána odlehčená forma závodu pouze na 4km, lehčí překážky a méně bláta, se další RUN odehraje v rámci Sportovního parku v Pardubicích. Trať povede velmi atraktivním běžeckým úsekem kolem zámku se startem v parku Na Špici. Vše se odehraje v neděli 12. srpna. Nebudou chybět ani dětské kategorie a velmi kvitovaná kategorie „FUN“, která byla zařazena do všech závodů GR. Závod typu RUN je vhodný jak pro všechny začínající překážkové běžce, tak pro závodníky, kteří mají rádi rychlé závody i pro všechny, kdo mají rádi aktivní odpočinek a zábavu! Chceš poznat překážkový závod zblízka? TAK TEĎ, NEBO NIKDY!

Nejbližší závod série GLADIATOR RACE je

INOV-8 GLADIATOR RACE v Milovicích

4.-6. května letošního roku se v Milovicích již po třetí otevřou brány vojenského prostoru, který je pro tento překážkový závod přímo stvořený. Gladiator Race v Milovicích v minulosti dokonce hostil 1. mistrovství ČR v OCR.

Letos se závodníci opět mohou těšit na náročnou trať, na které nebude chybět ani pořádná dávka bahna a spousta překážek. Novinkou pro milovický závod bude kategorie „FUN“, kdy závodníkům nebude započítáván čas a překážky si tak mohou užít na pohodu. Jako již tradičně se začíná v pátek 4. května nočním závodem. V sobotu 5. května pak bude krom klasických kategorií k vidění v závodě i cca 100 policistů, kteří si zde poměří síly při Přeboru ředitele Krajského ředitelství policie Středočeského kraje v terénním překážkovém běhu - Gladiator Race Milovice 2018 pod záštitou ředitele Krajského ředitelství policie Středočeského kraje plk. JUDr. Václava Kučery. Nebude chybět ani ukázka práce Policie ČR v rámci bohatého doprovodného programu v sobotu i v neděli. Na neděli 6. května jsou plánovány i kategorie dětí, které budou rozděleny do věkových kategorií od ročníku narození 2012.

Závod v Milovicích je započítáván do GR Triumphalis

GR TRIUMHALIS = série pěti závodů, při jejichž zdolání bude závodník uveden do exkluzivního VIP klubu s řadou výhod, slev a dárků. Letos premiérově rozšířen i o závody NIGHT a KIDS

Závod INOV-8 GLADIATOR RACE se uskuteční pod záštitou hejtmanky Středočeského kraje Ing. Jaroslavy Pokorné Jermanové a pod záštitou starosty města Milovice Ing. Milana Poura.

Více info na webových stránkách www.gladiatorrace.cz a na facebooku.

Termíny dalších závodů:

Gladiator Race Holice 16.-18. června 2018

Gladiator race/RUN PARDUBICE 12.srpna 2018

Gladiator Race Josefov 1.-2. září 2018

Gladiator Race Praha 27.-29. října 2018

TAXIS Gladiator Race Praha 23.-24. listopadu 2018