INOV-8 Gladiator Race Run 1. 4. 2018 poprvé v Hradci Králové

1. závod Gladiator Race typu „RUN“ se ve své premiéře představí v Hradci Králové na Stříbrném rybníku a zahájí jarní sezonu OCR-Obstacle coures racing. V lokalitě, která bude svědkem podobné akce prvně, čeká závodníky zajímavá trasa a nové originální překážky.

Rychlý - čtyř kilometrový závod s komplexní škálou překážek, které dokonale prověří, jak jsou na tom závodníci před běžeckou sezonou, láká i „neběžce“, kteří by si podobný závod rádi zkusili, ale strach z fyzické nepřipravenosti jim to nedovolí. INOV-8 Gladiator Race / Run HK startuje po menších vlnách. Kratší vzdálenost, nenáročný terén a kategorie FUN (kategorie s možností jít závod opravdu na pohodu, zkoušet překážky bez hendikepů za jejich nesplnění) je ideální příležitostí, jak se s překážkovým závodem seznámit na vlastní kůži pro všechny bez rozdílu věku, pohlaví ani fyzické kondice. Každý závodník v kategorii „FUN“ bude ve výsledkové listině veden v kolonce „ABSOLVOVAL“ čas nebude měřen. Samozřejmostí je i závod pro nejmenší -  kategorie „KIDS“. Pro všechny účastníky jsou připraveny pamětní medaile. Na diváky čeká velice atraktivní podívaná, neboť většina překážek bude v areálu kempu. Vstupné zdarma, občerstvení zajištěno.

Součástí závodu bude i kategorie štafet pro čtyř členné týmy a kategorie, která prověřuje partnerské vztahy - „MIX“.

Ideální termín a skvělá cena závodu, přilákala v prvním týdnu od spuštění registrace již 600 závodníků ve všech kategoriích. Kapacita závodu je stanovena na 1500 závodníků celkem.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gladiator race – český originální běžecký překážkový závod pořádaný od roku 2014