NN NIGHT PLZEŇ již 23.9.2017

Úžasná atmosféra, nádherné medaile, tisíce závodníků a diváků… Přesně tak vypadá série nočních běhů NN Night Run a Avon Běh. Staňte se v letošním roce i Vy její součástí a pomozte nám vytvořit nový účastnický rekord! Bude to stát za to a rovnou v retro stylu!

Abba, Europe, A-Ha, The Beatles, Kelly Family… Co mají tyto skupiny společného? Nebo třeba taková Pomáda film, který viděl snad každý (pokud ne, určitě se podívejte!)? No jasně, je to retro! A jelikož retro máme rádi, ponese se v tomto duchu také letošní série nočních běhů NN Night Run a Avon Běh proti rakovině prsu. Tak pomalu začněte ladit kostýmy, protože to bude velké!

Během této série navštívíme celkem osm měst po celé ČR a jedním z nich je právě na podzim Plzeň, a to 23.9.2017.

Jak takový závod vypadá?

Po tom, co přijdete do zázemí, si vyzvednete své startovní číslo spolu s balíčkem plným dárečků od našich partnerů (letos bude ještě lepší než v loňském roce). Kdo bude mít zájem, může si přiobjednat funkční tričko, tentokrát od společnosti Mizuno v modré či bílé barvě. Další možností je také startovné s dárečkem – černým či růžovobílým tubusem. Co se týče závodů, na výběr budete mít nezávodní Bosch Family Run, kterého se může zúčastnit klidně celá rodina. Za startovné 100 kč si odnesete tričko a medaili Bosch.

Pokud si chcete zazávodit, možností máte více. První z nich je charitativní pětikilometrový Avon Běh. Část startovného jde na konto Boje proti rakovině prsu. V loňském roce jsme předali 201 500 Kč! Kdo se bude cítit na více než 5 kilometrů, může zvolit hlavní závod NN Night Run, který je dvojnásobně dlouhý. Našim hlavním cílem je ovšem podpora rodin a dětí. Proto také vznikla kategorie „rodinný tým“, který je utvořen jedním dospělým a jedním dítětem do 15 let. Jejich časy se následně sčítají.

Chtěly by Vaše děti běžet samy?

Není problém! V odpoledních hodinách proběhne také innogy Kids Cup – běžecký pohár pro děti. Startovné je pouhých 50 Kč. V letošním roce nezapomínáme ani na zkušenější běžce. Pro důchodce nad 65 let jsme připravili startovné na kterýkoliv závod zdarma! Ale co se opravdu povedlo, jsou cílové medaile pro každého. Pokud chcete vědět, jak budou vypadat, hlídejte naše stránky na Faceboku či Instagramu. Čímž navážeme na poslední zajímavou kategorii – #Blogrun. Máte svůj blog? Rádi píšete? Chcete si běh vyzkoušet na vlastní kůži? V tom případě je blog run přímo pro vás! Můžete s ostatními blogery porovnat své síly.

Co dalšího nás letos čeká?

I v letošním roce se můžete těšit na bohatý program ve stanu generálního partnera NN Životní pojišťovny a Penzijní společnosti. Ve stanu bude opět připraveno mnoho soutěží a dalších aktivit, například oblíbený NN fotokoutek, malování na obličej, diagnostika došlapu, dietolog a další.  Před samotným závodem můžete navštívit masážní Alpa stan nebo se zúčastnit pořádné retro rozcvičky, která bude součástí každého závodu. No a po ní už nezbývá nic jiného, než se postavit na start a závod si pořádně užít! V cíli obdržíte zmiňovanou nádhernou medaili. Nezapomeňte navštívit občerstvovací stanici Zdravé stravování s bohatým výběrem a počkat si na vyhlášení vítězů. Třeba mezi nimi budete i vy a budete si moci vychutnat potlesk ostatních běžců.

Jaké jsme připravili v letošním roce zajímavosti? Pokud odběhnete pět z osmi závodů, odměníme Vás oceněním Night Man či Night Woman. Abychom Vám ulevili i finančně, ke třem zaplaceným startovným obdržíte čtvrté zdarma.

Jednou z nich je novinka – Night Run Team – který získá mnoho výhod právě během série NN Night Run a Avon Běh 2017. Není vůbec těžké stát se jeho členem. Veškeré informace najdete na našem webu. Jsme také aktivní na instagramu a facebooku, kde můžete sledovat novinky, fotografie, videa a další informace ze závodů. A teď pánové pozor! Závodů se účastní z 67 % dámy. Pokusíme se ten poměr trošku srovnat? Třeba na některém z nich poznáte svou vyvolenou, jako se to povedlo Richardovi Bednářovi, o němž jsme psali na Valentýna. Samozřejmě bude i větší zázemí, lepší zvuk a světla a celá atmosféra v areálu.

Nezapomeňte si proto vytvořit registraci co nejdříve, abyste měli své místečko na startu jisté a nepřišli jste tak o perfektní zážitek na celý život. Protože kdo jednou NN Night Run vyzkouší, už ho nebude chtít opustit!

Pro přehlednost a jednodušší registrace jsme upravili také doménu www.nightrun.cz. Je nyní přehlednější, hezčí a plná zajímavostí.