RunTour láká Báječné ženy do Českých Budějovic

Běžecký seriál RunTour již po šesté v Českých Budějovicích

Zima už je skoro za námi a my vám s radostí oznamujeme, že se v Českých Budějovicích už po šesté poběží RunTour, rodinný běžecký seriál České pojišťovny. Tentokrát vyběhne téměř 1500 běžců v sobotu 8. dubna tradičně z náměstí Přemysla Otakara II. Zkušení i nezkušení běžci rozběhnou sobotní jarní den na 5 a 10 kilometrů, ti nejmenší pak poběží 500 nebo 1000 metrů. Část ze startovného je věnováno Nadaci Leontinka, která pomáhá dětem a studentům se zrakovým postižením. V roce 2016 se díky RunTourákům na tuto nadaci věnovalo 1 044 300 Kč.

RunTour je unikátní závod, do kterého se můžou přihlásit nadšenci, zkušení, pokročilí, ale i úplní začátečníci a díky tomu zvedá celé Česku z gauče. Uvolněná atmosféra běhu, kterou můžete vidět na videu níže, podporuje všechny k tomu, aby si závod hlavně užili a neohlíželi se primárně jen na výsledek.

http://www.youtube.com/watch?v=HQ29kMW-xEk

Ti nejmenší startují svůj 500 metrový závod již v 10:00 dopoledne, následují je starší na 1000 metrů od 10:25 a 10:50 hodin. Dospělí začínají závod na 5 kilometrů přesně v poledne a o hodinu později, 13:00 hod, startují odvážlivci na trase 10 kilometrů. Výdej čísel a registrací pak začíná od 8:30 hod. Průběh trasy ve všech obtížnostech závodu můžete vidět na obrázku níže.

Registrace se dají zakoupit on-line na www.run-tour.cz a v současnou chvíli jsou za 500 Kč, na místě se dají zakoupit o 100 Kč dráže. Pro Báječné ženy v běhu je speciální sleva 20 %. Aktuality a veškeré informace z přípravy závodu také můžete sledovat na Facebookové stránce http://www.facebook.com/runtour. Přidejte se k nám a poběžte závod, který je opravdu pro každého.

www.yanrenelt.com

www.yanrenelt.com