Výhody členství

Zaplacením členského poplatku ve výši 333 Kč na kalendářní rok se stáváte součástí báječné běžecké party. Podpoříte tak činnost spolku, umožníte spolku pořádat vlastní sportovní akce a mít tak možnost pro vzájemné setkávání a podporu. Získáte také mnoho členských výhod a slev poskytovaných našimi partnery.


Přihlas se na RunTour s 15% slevou
Běžecký seriál pro zkušené i nadšené, pro rodinky s dětmi i běžce samotáře, pro úplné začátečníky i ty, kteří si mysleli, že nikdy nebudou mít na to odběhnout závod.
RunTour nabízí osm závodů v krajských městech na pohodových distancích 5 a 10 kilometrů, pro děti má rovněž dvě trasy na 500 a  1000 metrů. Novinkou je závod na 3 km, který se poběží v Českých Budějovicích, Olomouci a Praze. Přidejte se, registrace odstartovaly a členky spolku Báječných žen v běhu mají slevu 15 %. Pokud se chystáte registrovat na závody ze série Run Tour, napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz. Do emailu uveďte:

  • vaše celé jméno
  • vaše číslo průkazky
  • města, kde chcete závodit

a bude vám zaslán kód na slevu.


eleven_logo

 

Členové spolku mají 5 % slevu na celý nákup v e-shopu.
V objednávce je nutno zadat slevový kód, který získáte na info@bajecnezenyvbehu.cz


inzerce night run A5

Sleva na startovném 100 Kč pro členy spolku na závodech pořádanými společností Event media s r.o. ( Night run, Winter run)  informace a kod získáte na e-mailu info@bajecnezenyvbehu.cz. Navíc, pokud si zakoupíte tři startovné, to další máte zdarma!


Sleva 30 % ze startovného na běžecké závody (Křížová desítka, Jarní půlmaraton, Hradecký koloběh, Půlmaraton Český ráj, Hradecký půlmaraton/maraton), 10 % na Gladiator Race závody (Winter Josefov, Hradec Králové, Lanškroun, Milovice, Šiklův mlýn, Holice, Pardubice, Český Ráj, Praha, Taxis). Sleva 10% platí pro všechny členy FB skupiny (nejen členy spolku) Při registraci zadejte kód: 10BAJENKY19.  V kolonce tým je podmínka uvést Báječné ženy v běhu a termín registrace je do úterý 22:00 před závodem.


ronhill-hilly

Sleva 30 % z MOC (netýká se produktů, které jsou ve výprodeji) na běžecký textil a doplňky anglických značek RonHill a Hilly.
V případě zájmu kontaktujte pavel@babos-sports.cz


nessi

Sleva 15 % v e-shopu Nessisport.cz při nákupu do 2.500 Kč.
Sleva 20 % v při nákupu ve vyšší hodnotě

Napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz a bude vám zaslán kód na slevu


behej

Členky sdružení mají předplatné na 8 čísel tištěného časopisu Behej.com za za luxusních 594 Kč a k tomu tištěnou termínovku. O slevový kód si pište na info@bajecnezenyvbehu.cz

Slevu 25 % máme i na tištěnou termínovku 2017


rungo

RUNGORUN závody mají členové s 20 % slevou (zatím Valentýnský běh, ale budou nabíhat, např. Zkus Maraton Kuks atd) kod získáte na emailu info@bajecnezenyvbehu.cz


Sanasport

Členové spolku Báječné ženy v běhu mohou nakupovat u SANASPORTu se slevou 25 % (netýká se pochopitelně produktů ve slevové akci) a všichni báječní ze skupiny Báječné ženy v běhu budou moci nakoupit se slevou 15 % a to v CZK i EUR - tedy se dá použít na českém i slovenském e-shopu a prodejnách. Stačí zadat kód bajecnezenyfb. Info o kódu pro členy je na vyžádání na emailu info@bajecnezenyvbehu.cz


Mizuno Trail Running Cupu 2019 (dříve Kilpi) - sleva 100 Kč na každý závod, pořádaný společností SportGroup. Informace a kód získáte na e-mailu info@bajecnezenyvbehu.cz.

 


Sleva 20 % v e-shopu na produkty z této nabídky ROYAL BAY:

Sledujte novinky v oblasti kompresních podkolenek, návleků a dalších produktů na Facebooku ROYAL BAY Česko & Slovensko.
Napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz a bude vám zaslán kód na slevu. Sleva bude odečtena po vložení kódu v nákupním košíku.


Sleva 50 Kč ze základní ceny startovného, pro kód na slevu si pište na e-mail: info@bajecnezenyvbehu.cz.


Aby se Ti běhalo pohodlně a s dobrým pocitem, máme pro členy
spolku Báječné ženy v běhu připravenou slevu 10 % na všechny MOOQ
kousky. Máš-li zájem, napiš na info@bajecnezenyvbehu.cz a
dostaneš kód, který zadej u objednávky. Ať to běhá!


Sleva 50 Kč ze startovného 400 kč a sleva 100 Kč z 900 Kč za kempy. Podrobnosti ke kempům na webu:

//www.trailkempy.cz/cs/kemp/720-jizerskohorsky-bezecky-happening-kveten-2018

Pro slevové kódy si piště na e-mail info@bajecnezenyvbehu.cz


S plaveckým trenérem Bc. Petrem Ginzelem jsou pro členy spolku domluvené plavecké tréninky v bazénech Letňany a Šutka (u ostatních není prověřena možnost "cizího trenéra"). Stačí tedy Petrovi napsat/zavolat (603 578 518), domluvit termín a následně se prokázat průkazkou BŽB, která vám a vašim rodinným příslušníkům zajistí slevu 100 Kč na kurzovném, takže hodinová lekce pro členy pak vyjde na 200,-Kč (v případě Šutky se ještě připočítává platba za vstup trenéra) a můžete plavat


Všichni Báječní z klubu mají 10% slevu ...