Výhody členství

Zaplacením členského poplatku ve výši 333 Kč na kalendářní rok se stáváte součástí báječné běžecké party. Podpoříte tak činnost spolku, umožníte spolku pořádat vlastní sportovní akce a mít tak možnost pro vzájemné setkávání a podporu. Získáte také mnoho členských výhod a slev poskytovaných našimi partnery. Přihlášku do klubu můžeš vyplnit zde: Přihláška do klubu Báječné ženy v běhu

 

 

             

 

Seriál závodů Běhej lesy 2022 (Běhej lesmi, Sokolský běh republiky, Jizerská 50, SkiTour - sleva 20% na každý závod, kód získáte na e-mailu info@bajecnezenyvbehu.cz.


Přihlas se na ČEZ RunTour s 15% slevou!
Největší rodinný běžecký seriál v České republice - ČEZ RUNTOUR, s 11letou tradicí, který se zaměřuje na rodiny s dětmi, hobíky, úplné začátečníky i ty, kteří si mysleli, že nikdy nebudou mít na to odběhnout závod, nabízí v roce 2022 osm závodů v krajských městech po celé České republice na pohodových distancích 3; 5 a 10 kilometrů, pro děti má rovněž dvě trasy s Rákosníčkem na 500 a 1000 metrů. Přidejte se, registrace odstartovaly a členky spolku Báječných žen v běhu mají slevu 15 % na startovném. Zažijte na vlastní kůži, že s ČEZ RunTour je radost běžet! Pokud se chystáte registrovat na závody ze série ČEZ RunTour, napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz


eleven_logo

 

Členové spolku mají 10 % slevu na celý nákup v e-shopu.
V objednávce je nutno zadat slevový kód, který získáte na info@bajecnezenyvbehu.cz


 

Sleva na startovném 200 Kč pro členy spolku na závodech pořádanými společností Event media s r.o. (Night run, Winter run) informace a kod získáte na e-mailu info@bajecnezenyvbehu.cz.

I bez členství ve spolku můžete využít kód na slevu 100 Kč, pokud uvedete jako klub Báječné ženy v běhu a heslo: EM2022.  


 

Sleva 20 % ze startovného na všechny běžecké akce pořádané Sportvisio (mj. seriál GR8 TRAILS, Hradecký půlmaraton/maraton  a další) pro členy spolku Báječné ženy v běhu (počet kódů omezen) a 10 % pro všechny ostatní členy FB skupiny (nejen členy spolku).

Při registraci zadejte kód: SPORTVISIO10BZB2022. V kolonce tým je podmínka uvést Báječné ženy v běhu.

Pro získání 20% slevy si napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz a bude vám zaslán kód na slevu.

Informace a registrace ke všem běžeckým závodům naleznete zde: https://sportvisio.cz/

 

Sleva 10% pro všechny členy FB skupiny (nejen členy spolku) na závody GLADIATOR RACE. 

Při registraci zadejte kód: SPORTVISIO10BZB2022. V kolonce tým je podmínka uvést Báječné ženy v běhu. Registrace je možná nejpozději do úterní půlnoci v tom týdnu, kdy se koná daný závod.

Informace a registrace ke všem závodům Gladiator Race naleznete zde: https://gladiatorrace.cz/

 

ronhill-hilly

Sleva 30 % z MOC (netýká se produktů, které jsou ve výprodeji) na běžecký textil a doplňky anglických značek RonHill a Hilly.
V případě zájmu kontaktujte pavel@babos-sports.cz


nessi

Sleva 15 % v e-shopu Nessisport.cz při nákupu do 2.500 Kč.
Sleva 20 % v při nákupu ve vyšší hodnotě

Napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz a bude vám zaslán kód na slevu.


behej

Členky sdružení mají předplatné na 8 čísel tištěného časopisu Behej.com za za luxusních 594 Kč a k tomu tištěnou termínovku. O slevový kód si pište na info@bajecnezenyvbehu.cz

Slevu 25 % máme i na tištěnou termínovku.


 

 

Sanasport

Členové spolku Báječné ženy v běhu mohou nakupovat u SANASPORTu se slevou 30 % (netýká se pochopitelně produktů ve slevové akci) a všichni báječní ze skupiny Báječné ženy v běhu budou moci nakoupit se slevou 15 % a to v CZK i EUR - tedy se dá použít na českém i slovenském e-shopu a prodejnách. Stačí zadat kód bajecnezenyfb. Info o kódu pro členy je na vyžádání na emailu info@bajecnezenyvbehu.cz 


 

Trail Running Cup 2022 - sleva 100 Kč na každý závod, pořádaný společností SportGroup. Slevu získáte u registrace v místě závodu, po nahlášení týmu Báječné ženy v běhu a členského čísla.


Sleva 20% pro členy spolku Báječných žen v běhu (členem se rozumí ten, kdo má uhrazené členství na daný kalendářní rok) a  sleva 10% pro všechny, kdo jsou členy FCB skupiny Báječné ženy v běhu. Pro získání slevy 20% si pište na e-mail  info@bajecnezenyvbehu.cz a bude vám zaslán kód na slevu.


Členové spolku mají 20 % slevu na celý nákup v e-shopu.

Napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz a bude vám zaslán kód na slevu. Sleva bude odečtena po vložení kódu v nákupním košíku.


 

SERIÁL 5 BĚŽECKÝCH ZÁVODŮ V TERÉNU. 

Proběhni se s námi po cestách a cestičkách, v lesích, mezi skalami a kolem vody. Nahlédneš do krás přírody, kterou máme často blíž, než bychom čekali. 5 nejhezčích koutů přírody kolem Prahy (do hodiny z centra). Vymazlené trasy (největší rozdíl oproti závodům, na které jste zvyklí). 99.9% lesní cesty, cestičky a pidicestičky (asfalt je pro auta, běžci patří do lesa).

DOPROVODNÝ program: dětské závody a hlídání, rozcvička s profíky, kvalitní jídlo, testování bot.

Tři délky trasy - 15/10/5 km, vybere si tak opravdu každý.

Pro členy spolku 20 % sleva. Napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz a bude vám zaslán kód na slevu.

 


 

TŘEBOŇSKÝ PŮL / MARATON, RYCHLÝ MARATON V PŘÍRODĚ. Minimální převýšení. 95% trasy vede lesem, mezi rybníky a loukami CHKO Třeboňsko. Hladký asfalt většinu trasy. Start a cíl na historickém náměstí Třeboně. 

Pro členy spolku 20 % sleva. Napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz a bude vám zaslán kód na slevu.

 

 

Sleva 30% pro členy spolku - sortiment vybírejte na prodejně nebo e-shopu, sleva bude uplatněna při zaslání konkrétní objednávky (odkaz na eshop)  včetně jména, adresy a tel.čísla na e-mail radoslava@bajecnezenyvbehu.cz