Výhody členství

Zaplacením členského poplatku ve výši 333 Kč na kalendářní rok se stáváte součástí báječné běžecké party. Podpoříte tak činnost spolku, umožníte spolku pořádat vlastní sportovní akce a mít tak možnost pro vzájemné setkávání a podporu. Získáte také mnoho členských výhod a slev poskytovaných našimi partnery.


sportica

Všichni členové Spolku Báječných žen v běhu mohou čerpat 20 % slevu při nákupu na eshopu www.sportica.eu, kde mohou zakoupit funkční nerozbitné brýle Glorigy, funkční produkty Nrit a trendové Gumbies, a to po zadání hesla, které je k dispozici na vyžádání na mailové adrese info@bajecnezenyvbehu.cz či na fcb skupině Členové spolku BŽB. Sleva platí na stávající kolekci i na novinky


RT_2017_logo-01

Přihlas se na RunTour s 20 % slevou
Běžecký seriál pro zkušené i nadšené, pro rodinky s dětmi i běžce samotáře, pro úplné začátečníky i ty, kteří si mysleli, že nikdy nebudou mít na to odběhnout závod.
RunTour nabízí deset závodů v krajských městech na pohodových distancích 5 a 10 kilometrů, pro děti má rovněž dvě trasy na 500 a 1 000 metrů. Přidejte se, registrace odstartovaly a členky Báječných žen v běhu mají slevu 20 %.
Pokud se chystáte registrovat na závody ze série Run Tour, napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz. Do emailu uveďte:

 • vaše celé jméno
 • vaše číslo průkazky
 • města, kde chcete závodit

a bude vám zaslán kód na slevu.


eleven_logo

 

Členové spolku mají 5 % slevu na celý nákup v e-shopu.
V objednávce je nutno zadat slevový kód, který získáte na info@bajecnezenyvbehu.cz


logo BnH

Výhody jsou prezentovány před každým závodem na facebookové skupině Báječné ženy v běhu - soutěže o volné starty či sleva 50 Kč na startovném.


inzerce night run A5

Sleva na startovném 150 Kč pro členy spolku (100 Kč pro ne členky) na závodech pořádanými společností Event media s r.o. ( Night run, Winter run)  informace a kod získáte na e-mailu info@bajecnezenyvbehu.cz. Navíc, pokud si zakoupíte tři startovné, to další máte zdarma!


sportvisio

 

Sleva 30 % ze startovného na všechny akce SPORTVISIO. Klasické běhy (Křížová desítka, Trutnovský půlmaraton, Hradecký půlmaraton, Maraton Hradec Králové, Půlmaraton Český ráj). V kolonce tým je podmínka uvést Báječné ženy v běhu a termín registrace je do úterý 22:00 před závodem.


tapeyou_logo

Členové spolku mají 20 % slevu na všechny produkty.
V objednávce je nutno zadat slevový kód, který získáte na info@bajecnezenyvbehu.cz a do poznámky napsat své ID (číslo členského průkazu BŽB)


bryle

Sleva 15 % na koupi sportovních doplňků - přesněji brýlí, čepic a šátků.
Při objednávce přes e-shop je nutné do "poznámky" uvést BŽB!!!
Sleva platí pro všechny, nejen členky sdružení.


ronhill-hilly

Sleva 30 % z MOC (netýká se produktů, které jsou ve výprodeji) na běžecký textil a doplňky anglických značek RonHill a Hilly.
V případě zájmu kontaktujte pavel@babos-sports.cz


vytrvalostni-sport

SLEVA 15 % na:

 • kompresní prádlo zn. COMPRESSPORT
 • ponožky, podkolenky a produkty zn.MOOSE
 • bio energetické gely AGAVE 9
 • sportovní, plavecké a další brýle zn. R2 a RELAX
 • čistící, konzervační a hygienické prostředky MUC-OFF10%
 • ponožky, podkolenky a návleky zn. ROYAL BAY
 • kompletní výživové doplňky zn. NUTREND
 • mobilní tlakové myčky zn. EASY WASHER

Při objednávce stačí do poznámky doplnit č. členského průkazu sdružení. Sleva se počítá z běžné ceny produktu.


sportique

Sleva 35 % v e-shopu.
Napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz a bude vám zaslán kód na slevu


enervit

Sleva 25 % + poštovné zdarma. Jak slevu získat? Do kódu pro slevy na konci objednávky zadejte BŽB velkými písmeny s diakritikou a připojte příjmení a první písmeno Vašeho jména (velkým písmen)...., např. Jana Nováková zadá kód takto: BŽBNovákováJ

POZOR: je nutné dodržet diakritiku a malá a velká písmena.


nessi

Sleva 15 % v e-shopu Nessisport.cz při nákupu do 2.500 Kč.
Sleva 20 % v při nákupu ve vyšší hodnotě

Napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz a bude vám zaslán kód na slevu


behej

Členky sdružení mají předplatné na 8 čísel tištěného časopisu Behej.com za za luxusních 594 Kč a k tomu tištěnou termínovku. O slevový kód si pište na info@bajecnezenyvbehu.cz

Slevu 25 % máme i na tištěnou termínovku 2017


sport4logo

Sleva 10 % na veškerý sortiment.


logo zdravé stravování

Určitě víte, jak je pro trénink důležité správné složení jídelníčku. Zdravé stravování poskytuje slevu 10 % na všechny stravovací programy. Kromě jídla pro sportovce (FIT+ a PROTEIN+) mají nabídku pro všechny, kteří chtějí shodit nějaké to kilo, pro vegetariány, kojící mámy a diabetiky. V objednávce je nutno zadat slevový kód, který získáte na info@bajecnezenyvbehu.cz nebo na uzavřené skupině FB pro členy klubu.


rungo

RUNGORUN závody mají členové s 20 % slevou (zatím Valentýnský běh, ale budou nabíhat, např. Zkus Maraton Kuks atd) kod získáte na emailu info@bajecnezenyvbehu.cz


Sanasport

Členové spolku Báječné ženy v běhu mohou až do konce února 2017 nakupovat u SANASPORTu se slevou 25 % (netýká se pochopitelně produktů ve slevové akci) a všichni báječní ze skupiny Báječné ženy v běhu  budou moci až do konce února 2017 nakoupit se slevou 15 %. Info o kódu pro členy je na vyžádání na emailu info@bajecnezenyvbehu.cz.


Urban Challenge_LOGO_upr.

Sleva 20 % na startovném na závodech našeho partnera Urban Challenge. Slevový kód je HVRUK. Registrujte se zde: http://urbanchallenge.cz/registrace/. Sleva pro všechny ve skupině!


koupelny-sen-sapho-letak

Koupelny sen podporují akce spolku Báječné ženy v běhu.


 

Sleva 100 Kč na každý závod, pořádaný společností SportGroup. Informace a kód získáte na e-mailu info@bajecnezenyvbehu.cz.

 


Sleva 20 % v e-shopu na produkty z nabídky ROYAL BAY:

Sledujte novinky v oblasti kompresních podkolenek, návleků a dalších produktů na Facebooku ROYAL BAY Česko & Slovensko.
Napište e-mail na info@bajecnezenyvbehu.cz a bude vám zaslán kód na slevu. Sleva bude odečtena po vložení kódu v nákupním košíku.


Slev 20 % na startovném, o kód na slevu si pište na info@bajecnezenyvbehu.cz.